אודות עו"ד אריה צוק

שירתי כ-30 שנה במשטרת ישראל, מהן חמש שנים ביחידה המרכזית (ימ"ר) תל אביב ו-12 שנים במחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים. סיימתי את שירותי במשטרה בדרגת ניצב משנה ופתחתי פרק חדש בחיי המקצועיים כעורך דין.

בעל תואר ראשון במשפטיםLL.B ותואר שני במשפטים LL.M עם התמחות בתורת המשפט וההליך הפלילי, ובנוסף אני מוסמך כמגשר. באופן טבעי בחרתי להתמחות בתחום הפלילי, ואני עוסק בארבעה תחומים עיקריים: ייצוג חשודים בהליך הפלילי, ייצוג מול רשויות החוק, ייצוג קורבנות עבירה וייצוג בתיקי עבירות שוטרים.

ניסיוני במשטרה והשכלתי המקצועית מקנים לי יתרון גדול, מאחר שאני מכיר לעומק את דרך התנהלות התהליכים בכל הרשויות והערכאות השונות. אני מאמין כי הדרך להצלחה היא הבנה עמוקה בתחום המקצועי מכל צדדיו, ושליטה מדוקדקת בפרטים הקטנים ביותר של כל תיק ותיק. לכן, לא משנה באיזה שלב הגיע אלי הלקוח - חשש מפני תביעה, עיכוב או מעצר על ידי המשטרה, הגשת תביעה או במהלכה - אני חוקר את התיק לעומקו. רק כך ניתן להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

לקוחותיי זוכים לייחס אישי וצמוד לכל אורך התקופה, עד לסיום האופטימלי של ההליך הפלילי. הניסיון רב השנים והדקדקנות הבלתי מתפשרת, הם שקנו לי את אמון לקוחותיי ואת הצלחותיי בשטח. אשמח לעמוד גם לצדכם.